CENOVKY NA MASO A POTRAVINY

úvod výrobky bazar ceníky petanque Krumsín

Řeznické potřeby:  cenovky - háčky - kočkoservis - koše na droby - prošívací jehly - stromečky - vozíky - porážecí kleště - ostatní.

Narůstající zájem o nerezové cenovky v prodejnách pečiva kde variabilita použití cenovek na pečivo zvyšuje jejich užitnou hodnotu i za velmi nízkou cenu.

ceníky >>>

DRŽÁK CENOVKY-JEHLA

Někdy také nazývané bodec. K zapíchnutí do zboží. Do očka se vloží štítek s  cenovkou. Vyrobeno z nerez drátu průměr 1,6 mm. Držák cenovky je snadno omyvatelný.  Dá se použít jako cenovka na maso, na pečivo, jako cenovka na potraviny a další i nepotravinářské výrobky. Délka jehly po očko je asi 50 mm.

Tyto nerezové držáky cenovek je možno použít například v květinářství, při různých výstavách květin a podobně. Pro tyto účely vyrábíme držák cenovky - jehla, s jehlou o délce až 380 mm.

 174

 

DRŽÁK CENOVKY - STOJÁNEK 070

Stojánky slouží k označení takového zboží, do kterého není vhodné zapichovat cenovku. Podle potřeby si zvolte velikost držáku cenovky.

 

 169

 

DRŽÁK CENOVKY - STOJÁNEK 120

Stojánky slouží k označení takového zboží, do kterého není vhodné zapichovat cenovku.

 

 170

 

DRŽÁK CENOVKY - STOJÁNEK 150

Stojánky slouží k označení takového zboží, do kterého není vhodné zapichovat cenovku.

 

 171

 

DRŽÁK CENOVKY - DVOJJEHLA

Při zapíchnutí do zboží se neotáčí. Vhodný tam, kde se neustále manipuluje se zbožím a cenovky se otáčejí na jednoduchém bodci.

 

 168

 

DRŽÁK CENOVKY - HÁČEK

Očko k zasunutí cedulky s popisem, dva háčky k zavěšení cenovky na provázek, lanko, drát a podobně. Tvar háčků zaručuje , že při manipulaci se nevyvlékne z lanka. Může také sloužit k navléknutí na kartonovou ,  plastovou,  nebo jinou  krabici.

 

 670

 

DRŽÁK CENOVKY - BRÝLE

Druhé očko slouží k upevnění na vaničku nebo krabici s výrobkem. Souběžně ohnutá očka se použijí na označení zboží v miskách, kelímcích, krabicích a podobných nádobách ze přední strany.

 

 166

 

DRŽÁK CENOVKY - BRÝLE PŘETOČENÉ

Druhé očko slouží k upevnění na vaničku nebo krabici s výrobkem. Dolní očko je otočeno o 90 stupňů. Při nasazení na boční stěnu vaničky, nebo krabice, je štítek cenovky viditelný pro zákazníka.

 

 167

 

Vzrůstající obliba těchto držáků cenovek svědčí o jejich praktičnosti při používání v potravinářských prodejnách. Jednoduchá je i údržba, to znamená mytí případné narovnání cenovky když je nějakým způsobem pokřivena. Výměna štítku z cenou je velmi jednoduchá a nevyžaduje žádné nářadí či použití síly. Drát o síle 1,6 mm se dá lehce přihnout v případě, že tvar který běžně dodáváme, zákazníkovi nevyhovuje.

 

 

Řeznické potřeby:  cenovky - háčky - kočkoservis - koše na droby - prošívací jehly - stromečky - vozíky - porážecí kleště - ostatní.

 

ceníky >>>

Řeznické potřeby

háčky na maso - stromečky na maso - vozíky na přepravky - cenovky na maso a potraviny - háky s kladkou na plocháčové dráhy -

Grily - grilování, rožnění

gril na sele a prase - součásti grilů - ceník součástí - motorek na gril (několik druhů) - rožeň na míru do stávajícího krbu -

Lavičky

zahradní lavičky - pivní sety - lavice se stolem - stojan na kola - odpadkový koš

Domácí zabíjačka

řeznický zvonek - narážka na jitrnice - grmolec na prase - háčky na uzení

Klempířské prvky

žlabové (okapové) háky - objímky (zděře) na svody - zachytávače sněhu na střeše

Hasicí přístroje - součásti

 pojistka č.1 - pojistka č.2 - pojistka č.3 - pojistka č.4

Krejčovské (stříhárenské) svorky

svorka malá - svorka velká - ceník

Ozdobné kování, panty, závěsy, petlice.

panty, petlice, ozdobné panty, kované zástrče

   

Krumsín a okolí

Krumsín - Drahany

Petanque

Petanque v Krumsíně