GRILOVÁNÍ - GRILY - VYBAVENÍ KRBŮ

úvod výrobky bazar ceníky petanque Krumsín
 
 

Kompletní ceník grilů a součástí >>>

 

 

NÁŠ NOVÝ WEB - www.kovo-janecek.cz  >>>

 

www.grily.name   - rožeň do stávajícího krbu, rošty a doplňky grilů a krbů >>>

 Skládací nerezový stojan s rožněm na sele - nad otevřené ohniště.

Po několikaletých dobrých zkušenostech se skládacím nastavitelným stojanem na opékání selete, přicházíme se zjednodušenou verzí. Původní pozinkovaná konstrukce byla nahrazena nerezovou skládačkou. Konstrukce z nerezavějícího jäklu 20x20x2 mm je velmi stabilní a ani 100 kg zátěž ji nedeformuje. Nastavení výšky grilovaného kusu je velmi jednoduché i za provozu, bez zastavení motoru. Uložení rožně v ložiscích se osvědčilo a zůstalo i u této varianty. Příprava celého zařízení ke grilování opravdu netrvá déle než 30 sekund. Spočívá pouze v odšroubování dvou křídlových matiček, postavení stojanu, zašroubování matic a nasazení rožně.

Při použití kliky, nebo motoru UMR03, který může být napájen i z autobaterie, můžete grilovat sele kdekoliv.

Motor na gril je ke stojanu přichycen samostatně, nezávisle na uložení hřídele rožně. Na straně motoru je zasunut konec hřídele do pouzdra spojky a zajištěna kolíkem. Nasazení i vyjmutí je velmi jednoduché.  Uchycení motoru i rožně je posuvné a umožňuje libovolné nastavení celé konstrukce podle potřeby, tak aby byla zaručena souosost motoru a ráhna rožně. Nastavení souososti motoru a hřídele není složité protože vše je nasunuto přiměřeně volně. Při ukončení grilování není nutné demontovat motor ani držák motoru. Držák motoru je z nerezavějící ocele.

Univerzálnost tohoto dílu dovoluje připojit tyto motory:

 B440 - 220V,    UMR01-12/220V,    UMR01-220V

Na opačné straně než je pohon je rožeň uložen stejně jako u motoru v kuličkových ložiscích

Jehlice grilovacího rožně jsou nasunuty na hřídeli a zajištěny pomocí křídlového šrouby. Nastavení podle velikosti grilovaného kusu je možné do 1200 mm. Sestavení rožně je snadné a po zajištění šroubů stabilní.

Výztuhy, které zajišťují stabilitu celého stojanu jsou na jedné straně upevněny šroubem s křídlovou maticí. Odšroubováním matic na dvou výztuhách jde stojan lehce složit do přepravní polohy, nebo k uložení.

Na obrázku je složený stojan.

Jednoduché řešení a překvapivě dobrá stabilita celého zařízení, které je navíc z nerezavějící ocele, přináší uživateli mimořádnou hodnotu k dlouhodobému využití za velmi přijatelnou cenu.

Kompletní zabalený gril připravený na expedici k zákazníkovi. Takto zabalený je možno gril s rožněm přepravit osobním automobilem.

Rozměr krabice: 150x25x10 cm

Zasíláme poštou, nebo přepravní službou na dobírku do ČR a SR. Bez problémů můžeme zaslat gril do celé EU. Objednávku proveďte nejlépe e-mailem karel@janecek.cz  nebo telefonem - +420 777333622.

Jehla na šašlík

JEHLA NA ŠAŠLÍK - VELKÁ 60cm je vyrobena z nerez ploché ocele 15x3 mm. Je dostatečně nosná pro napíchnutí kousků masa na klasický šašlík. Opékání i jiných kousků masa není problém. Například se na jehle dají grilovat kuřecí stehna, křídla a jiné dobroty.

473

 

Opékací vidlička

OPÉKACÍ VIDLIČKA 130+800 je vyrobena z kruhové nerez ocele: ručka a tyčka 5 mm, délka 800 mm, vidlička z kulatiny 4 mm, dlouhá 130 mm. Hodí se k opékání doma, na táboře a všude tam kde nechcete ořezávat zbytečně stromy na výrobu vidliček.

153

 

 

řeznické potřeby - okapové háky - pojistky hasicích přístrojů - krejčovské svorky - potřeby na zabíjačku - lavičky - petanque - krumsín

www.janecek.cz

Řeznické potřeby

háčky na maso - stromečky na maso - vozíky na přepravky - cenovky na maso a potraviny - háky s kladkou na plocháčové dráhy -

Grily - grilování, rožnění

gril na sele a prase - součásti grilů - ceník součástí - motorek na gril (několik druhů) - rožeň na míru do stávajícího krbu -

Lavičky

zahradní lavičky - pivní sety - lavice se stolem - stojan na kola - odpadkový koš

Domácí zabíjačka

řeznický zvonek - narážka na jitrnice - grmolec na prase - háčky na uzení

Klempířské prvky

žlabové (okapové) háky - objímky (zděře) na svody - zachytávače sněhu na střeše

Hasicí přístroje - součásti

 pojistka č.1 - pojistka č.2 - pojistka č.3 - pojistka č.4

Krejčovské (stříhárenské) svorky

svorka malá - svorka velká - ceník

Ozdobné kování, panty, závěsy, petlice.

panty, petlice, ozdobné panty, kované zástrče

   

Krumsín a okolí

Krumsín - Drahany

Petanque

Petanque v Krumsíně

  Zpět nahoru.