HÁČKY NA MASO - ŘEZNICKÉ HÁKY

úvod výrobky bazar ceníky petanque Krumsín

Řeznické potřeby:  cenovky - háčky - kočkoservis - koše na droby - prošívací jehly - stromečky - vozíky - porážecí kleště - ostatní.

Řeznické háky - háčky na maso.

Výroba - háky na maso, háky na uzení do udírny, manipulační háky.

Háček s okem,

klasický řeznický hák používaný v prodejnách maso - uzeniny k zavěšování výrobků na konzoly v chladírnách. Vyrábíme různé velikosti. Viz ceník.

Svařené oko už u háčků neděláme. Z hlediska nosnosti háku je to zbytečné. Velké kusy masa se zavěsí na silnější hák.

 

S- háčky

Háčky na maso (řeznické háky dodáváme do podniků jako je masokombinát, prodejna maso a uzeniny,  drobným řezníkům, každému do domácnosti na uzení, zabíjačku a pod. Také do prodejny železářství, domácí potřeby, potřeby pro kutily, řeznické potřeby a pod.

Háčky na maso se v prodejnách řeznictví - uzenářství dříve používaly ve větší míře, protože se maso zavěšovalo na konzoly na stěnách. Z hygienických důvodů je to však dnes zakázáno.

Manipulační háky

Při manipulaci s většími kusy masa na bouracích linkách na jatkách, při skladování ve výrobnách a všude tam, kde je třeba přemisťovat maso ve větších celcích se používají háky na maso s ručkou, manipulační háky.

Manipulační háky na maso běžně vyrábíme z kruhové nerez ocele o průměru 8 mm. Na přání můžeme vyrobit háčky i z jiného materiálu.

Trojháčky

Trojháček se používá na zavěšování plochých kusů masa při uzení. Například větší kousky bůčku, pláty špeku a podobné udírenské speciality. Zavěsí-li se takový kus masa na jednoduchý háček tak se při uzení maso zkroutí. Trojháček také brání tomu aby se uzený kus masa neprotrhl a nespadl.

 

Řeznické potřeby:  cenovky - háčky - kočkoservis - koše na droby - prošívací jehly - stromečky - vozíky - porážecí kleště - ostatní.

Ceník.

 

www.janecek.cz

Řeznické potřeby

háčky na maso - stromečky na maso - vozíky na přepravky - cenovky na maso a potraviny - háky s kladkou na plocháčové dráhy -

Grily - grilování, rožnění

gril na sele a prase - součásti grilů - ceník součástí - motorek na gril (několik druhů) - rožeň na míru do stávajícího krbu -

Lavičky

zahradní lavičky - pivní sety - lavice se stolem - stojan na kola - odpadkový koš

Domácí zabíjačka

řeznický zvonek - narážka na jitrnice - grmolec na prase - háčky na uzení

Klempířské prvky

žlabové (okapové) háky - objímky (zděře) na svody - zachytávače sněhu na střeše

Hasicí přístroje - součásti

 pojistka č.1 - pojistka č.2 - pojistka č.3 - pojistka č.4

Krejčovské (stříhárenské) svorky

svorka malá - svorka velká - ceník

Ozdobné kování, panty, závěsy, petlice.

panty, petlice, ozdobné panty, kované zástrče

   

Krumsín a okolí

Krumsín - Drahany

Petanque

Petanque v Krumsíně