KLEMPÍŘSKÉ - OKAPOVÉ PRVKY

žlabové, okapové háky, objímky, zděře na svody, zachytávače sněhu na střeše

úvod výrobky bazar ceníky petanque Krumsín

řeznické potřeby - okapové háky - pojistky hasicích přístrojů - krejčovské svorky - potřeby na zabíjačku - lavičky - petanque - krumsín

SÉRIOVÁ VÝROBA KLEMPÍŘSKÝCH PRVKŮ BYLA V NAŠEM PODNIKU UKONČENA.

Připravujeme výprodej skladových zásob za minimální ceny.

DÁLE KLEMPÍŘSKÉ PRVKY VYROBÍME POUZE NA ZAKÁZKU PO DOHODĚ.

ŽLABOVÝ HÁK - 33/500/25x5 - PE - spád (okapový hák)

Hák je vyroben s ploché ocele 25x5 mm, příchytky z pozinkovaného plechu jsou nanýtovány až po zinkování háku. Poté je celý hák práškově lakován polyesterovou barvou a vypálen. Tím vzniká dokonalá ochrana proti korozi. V této povrchové úpravě můžeme dodat i ostatní výrobky.

Tyto okapové háky vyrábíme také z materiálu 30x5, 30x6 a na přání i z materiálu 30x8 mm. Viz. ceník dole.

 

271

 

ŽLABOVÝ HÁK - 33/550/25x5 R-ZINEK (okapový hák)

MORAVSKÝ -  přední návalka u žlabu dovnitř

Oblíbení klempířské prvky tak zvané moravské provedení s návalkou dovnitř jsou stále používané i když v prodejní síti klempířských potřeb se již moc nevyskytují. Klempíři, kteří s těmito klempířskými výrobky pracují je od našeho podniku stále kupují.

274

ŽLABOVÝ HÁK - 33/550/25x5 R-ZINEK (okapový hák)

ČESKÝ -  přední návalka u žlabu ven

Žlabové háky - české - s návalkou ven jsou sice v obchodní síti a prodejnách potřeb pro klempíře dostupné v širokém sortimentu a  velikostí, ale my dokážeme výrobek přizpůsobit přímo potřebám montážní firmy, nebo klempíře. 

274

 

NADOKAPNÍ HÁK 33/500/25x5 - ZINEK

Nadokapní hák - výroba i podle vzorku , nebo nákresu. Výroba z ocele a pozinkovaný, nebo nerezový, také pozinkovaný a práškově lakovaný - odstíny barev RAL. Na střešní konstrukce se tyto nadokapní háky montují podle místních zvyklostí a ne vždy místní prodejna klempířských potřeb, nebo prodejna stavebnin nabízí žádané výrobky. Zkuste zadat dotaz na výrobek, který právě sháníte.

282

 

OBJÍMKA 100 - ZINEK (objímka na svod)

výroba objímek na svody okapových systémů je závislá na poptávce našich zákazníků. Opět provedení objímky svodu (zděře) závisí na místní zvyklosti, nebo zavedené praxi klempíře. Požadavku na rozměr objímky jsme schopni se přizpůsobit, jak v průměru objímky, tak délce a síle trnu. Objímka na fotografii je klasický výrobek pozinkovaný.

227

 

OBJÍMKA 100 - PE (objímka na svod)

dalším našim výrobkem je objímka svodu okapového systému jako předchozí pozinkovaná. Je však navíc opatřena práškovou barvou vypálenou v peci. Tím je zaručena velmi dlouhá životnost výrobku. Dodáváme v barvách RAL, podle možností a přání zákazníka.

 

226

 

SNĚŽNÍK 25/750 - ZN+PE (zachytávač sněhu)

oblíbený sněhový zachytávač ve tvaru dvojitého kříže vyrábíme z ploché ocele 25/5 mm, v případě zájmu můžeme použít i materiál 30/5 mm. Povrchově je upraven žárovým zinkováním, nebo pozinkován a práškově lakován. Stopka tohoto sněžáku je dlouhá 200 mm, na přání je možné vyrobit i jiná délka.

 

247

SNĚŽNÍK LOPATKOVÝ 150 - ŽÁR.ZINEK  (zachytávač sněhu)

Klasický lopatkový zachytávač sněhu s rovnou stopkou je vhodný na všechny střechy, a střešní krytiny tam kde nezavazí lopatka při spodní části. Dodáváme žárově  pozinkované a nebo pozinkované a práškově lakované.

253 - pozinkovaný

255 - pozinkovaný a lakovaný

 

SNĚŽNÍK LOPATKOVÝ 150 - ZN + PE (zachytávač sněhu)

Tento zachytávač sněhu je vhodný na střechy pokryté trapézovým plechem. Lopatka sněžníku je vyvýšena aby nedoléhala na vlny trapézového nebo vlnitého plechu. Vyvýšení lopatky děláme běžně 25 mm. Dá se použít bez problémů i na střechu s pálených tašek. nebo rovnou plechovou. Povrchovou úpravu je možno si zvolit mezi žárovým pozinkováním a nebo pozinkováním a následnýk práškovám lakováním v odstínech barev RAL.

253 - pozinkovaný

255 - pozinkovaný a lakovaný

 

SNĚŽNÍK SPECIÁLNÍ K UCHYCENÍ DŘEVĚNÉ KULATINY. (zachytávač sněhu)

Vyrobíme podle zadaných rozměrů. V dolní části stánky v ceníku jsou ceny zachytávače sněhu vyrobeného z ploché ocele 25/5 mm. N přání zákazníka vyrobíme tyto výrobky ze silnějšího materiálu například z ploché ocele 25/6 nebo 30/5 - 8 mm a podobně. Po domluvě i ze silnějších pásovin.

 

   

Výrobky: Řeznické potřeby - Klempířské prvky - Grilování - Hasicí přístroje - Lavičky - Krejčovské svorky - Soustružení - Ozdobné kování . Zabíjačka - Zahrada - Ostatní výrobky

Ceník všech výrobků.

Řeznické potřeby

háčky na maso - stromečky na maso - vozíky na přepravky - cenovky na maso a potraviny - háky s kladkou na plocháčové dráhy -

Grily - grilování, rožnění

gril na sele a prase - součásti grilů - ceník součástí - motorek na gril (několik druhů) - rožeň na míru do stávajícího krbu -

Lavičky

zahradní lavičky - pivní sety - lavice se stolem - stojan na kola - odpadkový koš

Domácí zabíjačka

řeznický zvonek - narážka na jitrnice - grmolec na prase - háčky na uzení

Klempířské prvky

žlabové (okapové) háky - objímky (zděře) na svody - zachytávače sněhu na střeše

Hasicí přístroje - součásti

 pojistka č.1 - pojistka č.2 - pojistka č.3 - pojistka č.4

Krejčovské (stříhárenské) svorky

svorka malá - svorka velká - ceník

Ozdobné kování, panty, závěsy, petlice.

panty, petlice, ozdobné panty, kované zástrče

   

Krumsín a okolí

Krumsín - Drahany

Petanque

Petanque v Krumsíně

Ceník všech výrobků.

www.janecek.cz

řeznické potřeby - okapové háky - pojistky hasicích přístrojů - krejčovské svorky - potřeby na zabíjačku - lavičky - petanque - krumsín