Lavičky - zahradní nábytek

STOLY - LAVICE - LAVIČKY - PIVNÍ SETY - STOJANY NA KOLA - ODPADKOVÉ KOŠE

>>>    Lavičky objednávejte na:    e-mail: kareljanecek@centrum.cz,     telefon: 776088048     <<<

úvod výrobky bazar ceníky petanque Krumsín

Řeznické potřeby:  cenovky - háčky - kočkoservis - koše na droby - prošívací jehly - stromečky - vozíky - porážecí kleště - ostatní.

 

Lavičky, lavice, pivní set, zahradní nábytek - výroba.

Kompletní přehled laviček i s cenami - zde >>>

Připravujeme další sestavy: zahradní nábytek, pivní set, lavice, lavičky, stoly.

LAVIČKY SE STOLEM

Zahradní nábytek - výroba

Konstrukce sestavy je vyrobena z profilu jäkl 40x40x2 mm a je žárově pozinkována, nebo práškově lakována (komaxit) což zaručuje  při venkovním použití dlouhou životnost lavice i stolu.

Stůl a lavice jsou z desek 50 mm silných opatřeny kvalitním lazurovacím nátěrem , který je vhodný pro jednoduchou následnou údržbu.

Celkový rozměr: 250 x 140 cm. Délku můžeme upravit podle požadavku zákazníka. Konstrukce je velmi pevná a stabilní. Pevnější než skládací pivní set. Je možno použít i jako zahradní lavičky na chatu. Jedná se o jednoduchý a levný zahradní nábytek s vysokou užitnou hodnotou. 

Tyto venkovní lavice se stolem jsou velmi vhodné do letních zahrádek a občerstvení. Konstrukci je možno k přepravě nebo uskladnění rozebrat.

654

Lavice se stolem - komaxit

Lavičky se stolem a s opěradly  jsou pohodlné k sezení a v případě potřeby je možné opěradlo odšroubovat. Docela jednoduše lze celou konstrukce rozebrat a uložit na zimu (což není nutné), a nebo přepravit kam potřebujete.

Opěradla laviček jsou samostatný díl a můžete je dokoupit i později a snadno přišroubovat na stávající lavičky bez opěradel.

Všechny varianty laviček s povrchovou úpravou komaxit (viz. první obrázek) v barvě hnědé je možné použít do prostředí kde převažují dřevěné prvky. To znamená pod dřevěnou pergolu, na dřevěnou verandu nebo terasu, a nebo také na chatu. Plně nahradí dřevěné lavičky z masivu a proti povětrnostním podmínkám jsou značně odolnější.

Lavice se stolem a s opěradly - pozinkované

 

Tyto zahradní lavičky jsou vyrobeny z materiálu, který se opravdu výborně hodí k celoročnímu užívání.  Při rozmístění na volně přístupném prostranství je zabezpečíte proti odcizení, nebo přemístění tak, že je navzájem mezi sebou spojíte ocelovým řetězem. Podkladový materiál plochy k umístění laviček není třeba nijak zvláště upravovat. Pevně stojí jak na travnatém tak i štěrkovém povrchu.

Parkové lavičky jsou ve většině případů samostané bez stolu a náhodný kolemjdoucí, má li sebou svačinu nemá ji kde rozbalit. Lavičky se stolem posezení a odpočinek   v zákoutí parků určitě zpříjemní. K doplnění takového zákoutí vyrábíme odpadkové koše.

Také odpočívadlo cyklostezky nebo turistické stezky doplněné lavičkou se stolem, odpadkovým košem a dalším našim výrobkem stojanem na kola, dosáhne daleko vyšší úrovně a zastávka na takovém místě je jistě příjemnější.

Všechny tyto výrobky mohou doplnit městský mobiliář za velmi přijatelnou cenu.

Lavičky se stolem - pozinkované

Stůl s lavicemi - 2 metry - bez povrchové úpravy kovu i dřeva. >>>

Naše lavičky na Plumovské přehradě. Posezení na pláži s výhledem na vodu. Konstrukce je dostatečně pevná a stabilní a je možno k ní uchytit slunečník. Je-li třeba posekat trávu , jednoduše lavice se stolem odtáhne jeden člověk.

Pláž U vrbiček na Plumlovské přehradě je také doplněna našimi odpadkovými koši, které slouží svému účelu již několik sezón.

 

 

Lavičky - Plumlovská přehrada

 

Rozmístění našich laviček se stoly v restauraci "U lázní" v Jílovém u Prahy. Majitel doplnil posezení slunečníky. Vůbec nevadí štěrkový povrch. Lavičky (pivní sety) jsou dostatečně stabilní i na nerovném povrchu. Masivní provedení je velmi vhodné právě do venkovních restaurací. Lavičky jsou pevné i při plném obsazení.

V případě nutnosti je možné sousední konstrukce lavic spojit řetězem a tím lavice se stolem zajistit proti odcizení.

 

 

Podle vašeho požadavku a po dohodě můžeme vyrobit lavičky jiných rozměrů, nebo v jiném provedení (samostatné lavice, levečky a samostatný stůl, lavice a stůl na zabetonování a podobně).  Výroba i na zakázku podle zadání a dohody.

Další naše výrobky

Další výrobky>>>

Gril na sele

Další výrobky>>>

Stojan na kola

V případě, že vám naše výrobky nevyhovují a potřebujete něco podobného nebojte se zaslat e- mailem poptávku a my vám odpovíme. Zakázkové práce sice moc neprovádíme, ale v podobném sortimentu je dohoda možná.

Sledujte naši webovou prezentaci. Neustále rozšiřujeme náš výrobní program o zajímavé a cenově výhodné výrobky.

 

Další výrobky>>>

Odpadkový koš

Zasíláme do celé ČR a SR. Po dohodě možno kdekoliv v EU.

Řeznické potřeby:  cenovky - háčky - kočkoservis - koše na droby - prošívací jehly - stromečky - vozíky - porážecí kleště - ostatní.

www.janecek.cz

Řeznické potřeby

háčky na maso - stromečky na maso - vozíky na přepravky - cenovky na maso a potraviny - háky s kladkou na plocháčové dráhy -

Grily - grilování, rožnění

gril na sele a prase - součásti grilů - ceník součástí - motorek na gril (několik druhů) - rožeň na míru do stávajícího krbu -

Lavičky

zahradní lavičky - pivní sety - lavice se stolem - stojan na kola - odpadkový koš

Domácí zabíjačka

řeznický zvonek - narážka na jitrnice - grmolec na prase - háčky na uzení

Klempířské prvky

žlabové (okapové) háky - objímky (zděře) na svody - zachytávače sněhu na střeše

Hasicí přístroje - součásti

 pojistka č.1 - pojistka č.2 - pojistka č.3 - pojistka č.4

Krejčovské (stříhárenské) svorky

svorka malá - svorka velká - ceník

Výrobky přicházející do styku s potravinami jsou vyrobeny z materiálu k tomu určenému a ke každému výrobku je vystaveno prohlášení o shodě.

   

Krumsín a okolí

Krumsín - Drahany

Petanque

Petanque v Krumsíně