CENOVKY NA POTRAVINY

 

úvod výrobky bazar ceníky petanque Krumsín

Řeznické potřeby:  cenovky - háčky - kočkoservis - koše na droby - prošívací jehly - stromečky - vozíky - porážecí kleště - ostatní.

 

DRŽÁK CENOVKY-JEHLA

Jehla - cenovka s očkem, bodec. K zapíchnutí do zboží, zvláště vhodné na maso. Do očka se vloží štítek s  cenovkou. Cenovky jsou vyrobeny z nerez drátu průměr 1,6 mm. Držák cenovky se snadno čistí.  Dá se použít jako cenovka na maso, na pečivo, jako cenovka na potraviny a další i nepotravinářské výrobky. Velice praktická cenovka k všestrannému použití.  Délka jehly po očko je asi 50 mm.

Tyto nerezové držáky cenovek je možno použít například v květinářství, při různých výstavách květin a podobně. Pro tyto účely vyrábíme držák cenovky - jehla, s jehlou o délce až 380 mm.

ceníky

174

 

DRŽÁK CENOVKY - STOJÁNEK 070

Stojánky slouží k označení takového zboží, do kterého se nedá a nebo není povoleno zapichovat cenovku. Podle toho jak vysoko chcete mít štítek s cenou si zvolte velikost držáku cenovky. Používá na označování ceny potravin, salátů v miskách, uzenin,  dá se však použít i na maso.

Číslo v názvu cenovky označuje výšku stopky po očko.

ceníky

169

 

DRŽÁK CENOVKY - STOJÁNEK 120

Stojánky slouží k označení takového zboží, do kterého není vhodné zapichovat cenovku.  Stejné provedení cenovky jako v předchozím případě, pouze stopka je delší.

Číslo v názvu cenovky označuje výšku stopky po očko.

ceníky

170

 

DRŽÁK CENOVKY - STOJÁNEK 150

Stojánky slouží k označení takového zboží, do kterého není vhodné zapichovat cenovku.

Číslo v názvu cenovky označuje výšku stopky po očko.

ceníky

171

 

DRŽÁK CENOVKY - DVOJJEHLA

Při zapíchnutí do zboží se neotáčí. Vhodný tam, kde se neustále manipuluje se zbožím a cenovky se otáčejí na jednoduchém bodci.

ceníky

168

 

DRŽÁK CENOVKY - HÁČEK

Očko k zasunutí cedulky s popisem, dva háčky k zavěšení cenovky na provázek, lanko, drát a podobně. Tvar háčků zaručuje , že při manipulaci se nevyvlékne z lanka. Může také sloužit k navléknutí na kartonovou ,  plastovou,  nebo jinou  krabici.

ceníky

670

 

DRŽÁK CENOVKY - BRÝLE

Druhé očko slouží k upevnění na vaničku nebo krabici s výrobkem. Souběžně ohnutá očka se použijí na označení zboží v miskách, kelímcích, krabicích a podobných nádobách ze přední strany.

ceníky

166

 

DRŽÁK CENOVKY - BRÝLE PŘETOČENÉ

Druhé očko slouží k upevnění na vaničku nebo krabici s výrobkem. Dolní očko je otočeno o 90 stupňů. Při nasazení na boční stěnu vaničky, nebo krabice, je štítek cenovky viditelný pro zákazníka.

ceníky

167

 

 

Řeznické potřeby

háčky na maso - stromečky na maso - vozíky na přepravky - cenovky na maso a potraviny - háky s kladkou na plocháčové dráhy -

Grily - grilování, rožnění

gril na sele a prase - součásti grilů - ceník součástí - motorek na gril (několik druhů) - rožeň na míru do stávajícího krbu -

Lavičky

zahradní lavičky - pivní sety - lavice se stolem - stojan na kola - odpadkový koš

Domácí zabíjačka

řeznický zvonek - narážka na jitrnice - grmolec na prase - háčky na uzení

Klempířské prvky

žlabové (okapové) háky - objímky (zděře) na svody - zachytávače sněhu na střeše

Hasicí přístroje - součásti

 pojistka č.1 - pojistka č.2 - pojistka č.3 - pojistka č.4

Krejčovské (stříhárenské) svorky

svorka malá - svorka velká - ceník

Výrobky přicházející do styku s potravinami jsou vyrobeny z materiálu k tomu určenému a ke každému výrobku je vystaveno prohlášení o shodě.

   

Krumsín a okolí

Krumsín - Drahany

Petanque

Petanque v Krumsíně

   

nahoru

www.janecek.cz

cenovky, cenovka, držák cenovky, držáky cenovek, cenovky na maso, cenovky na potraviny, prodám cenovky, nerezové cenovky, nerez cenovka,