RÁM VOZÍKU NA PŘEPRAVKY

úvodní strana >>>

přehled vozíků >>>

CENÍK A KONTAKT

Nabízíme opravu vašich plastových vozíků pod přepravky, které se vám polámaly. Plast je v tomto případě pro použití v denním provozu masných závodů i jiných provozů kde se vozíky denně používají docela choulostivý. Ocelová konstrukce rámu vozíku je výrazně odolnější a již nehrozí ulomení jakékoliv části vozíku.  

Můžeme nabídnout několik variant povrchové úpravy, anebo použitého materiálu na rám vozíku. Každý druh provedení má svoje výhody a nevýhody. Je na vás se rozhodnout, která varianta vozíku na přepravky je pro vás nejvýhodnější.

 

   

Rám na vozík galvanicky pozinkovaný je nejvýhodnější varianta z hlediska ceny. Častým používáním ve vlhkém a agresivním prostředí může časem dojít k porušení ochranné zinkové vrstvy. Ale jednoduchou demotáží koleček a přezinkováním lze uvést rám do původního stavu.

   

Rám na vozík galvanicky pozinkovaný a následně  práškově lakovaný (vypalovacím polyester. lakem v barvách RAL podle přání, běžně - červená) je varianta troch nákladnější, ale získáte vozík pěkného vzhledu a odolný rám i ve vlhkém a agresivním prostředí.

   

Rám  na vozík z nerez ocele je nejdražší, ale prakticky nezničitelný. Odolá vlhkosti i agresivnímu prostředí a není na něm nic k poškození. Vhodný jako řešení do budoucnosti. Po opotřebení koleček budete již měnit jen kolečka nebo vidlice.

CENÍK A KONTAKT

 

Řeznické potřeby

háčky na maso - stromečky na maso - vozíky na přepravky - cenovky na maso a potraviny - háky s kladkou na plocháčové dráhy -

Grily - grilování, rožnění

gril na sele a prase - součásti grilů - ceník součástí - motorek na gril (několik druhů) - rožeň na míru do stávajícího krbu -

Lavičky

zahradní lavičky - pivní sety - lavice se stolem - stojan na kola - odpadkový koš

Domácí zabíjačka

řeznický zvonek - narážka na jitrnice - grmolec na prase - háčky na uzení

Klempířské prvky

žlabové (okapové) háky - objímky (zděře) na svody - zachytávače sněhu na střeše

Hasicí přístroje - součásti

pojistka č.1 - pojistka č.2 - pojistka č.3 - pojistka č.4

Krejčovské (stříhárenské) svorky

svorka malá - svorka velká - ceník

Ozdobné kování, panty, závěsy, petlice.

panty, petlice, ozdobné panty, kované zástrče

 

Krumsín a okolí

Krumsín - Drahany

Petanque

Petanque v Krumsíně