GRILY - GRILOVÁNÍ - GRIL DO KRBU

úvod výrobky bazar ceníky petanque Krumsín

***

Zde se můžete podívat na součásti grilů a vybavení krbů, které vyrábíme >>>

 

Máte-li jiné požadavky na rozměry, můžeme po dohodě vyrobit, gril na sele nebo gril na prase, rošt na kuřata nebo malý gril na šašlík, klobásy a podobně. Na základě dodaných rozměrů vyrobíme rožeň, nebo rošt do vašeho stávajícího krbu podle rozměrů. které zadáte.

Stáhněte si ceník a objednejte e-mailem.

Od roku 2013 vyrábíme nový typ stojanu na grilování selete, krůty, jehněte, kuřat a dalších specialit. Konstrukce grilu je z nerez ocele. Je dostatečně stabilní a v mnoha směrech převyšuje dříve vyráběnou variantu.

Velkou výhodou je velmi jednoduché rozložení a složení celé konstrukce. Všechny díly jsou sešroubovány a pouze uvolněním dvou křídlových matic během několika vteřin  lze stojan postavit a po ukončení grilování zase složit.

Rožeň se vkládá do ložiskového uložení  je zajištěn ve spojce u motoru pouze jedním kolíkem.

Při přepravě nebo uskladnění není třeba demontovat motor ani jiné části stojanu.

 

Tento doplněk jednoduše vyřeší problém s uchycením roštu nebo grilovacího kamene do vašeho stávajícího krbu. Po založení ohně můžete vložit grilovací stolici a grilovat. Kámen, rošt a ohniště jsou na obrázku jen pro názornost. Je možno použít buď kámen i rošt, nebo dva kameny, nebo dva rošty. Běžná velikost kamene i roštu je 50x50 cm. Velikost ale můžeme vyrobit podle všeho zadání.

Rožeň 1200 je vhodný na grilování selete, krůty, jehněte a nebo něčeho jiného. Ráhno je vyrobeno z nerezového jäklu a na něm jsou nasunuty posuvné vidlice různých velikostí a provedení, podle přání zákazníka.

Tato univerzální vidlice je vhodná na rožnění menších kusů masa nebo kuřat ve větším množství. Jehlice je možné libovolně rozmístit do otvorů a přizpůsobit jejich rozteč velikosti grilovaného kusu.

 

 

Gril na sele se stojanem expedujeme v kartonové krabici, nebo při osobním odběru volně bez obalu.

Rozměr krabice: 150x25x10 cm

 

 

Zasíláme poštou, nebo přepravní službou na dobírku do ČR a SR. Bez problémů můžeme zaslat gril do celé EU. Objednávku proveďte nejlépe e-mailem,

Zpět nahoru.

 

   

ceníky

 

 

Řeznické potřeby

háčky na maso - stromečky na maso - vozíky na přepravky - cenovky na maso a potraviny - háky s kladkou na plocháčové dráhy -

Grily - grilování, rožnění

gril na sele a prase - součásti grilů - ceník součástí - motorek na gril (několik druhů) - rožeň na míru do stávajícího krbu -

Lavičky

zahradní lavičky - pivní sety - lavice se stolem - stojan na kola - odpadkový koš

Domácí zabíjačka

řeznický zvonek - narážka na jitrnice - grmolec na prase - háčky na uzení

Klempířské prvky

žlabové (okapové) háky - objímky (zděře) na svody - zachytávače sněhu na střeše

Hasicí přístroje - součásti

 pojistka č.1 - pojistka č.2 - pojistka č.3 - pojistka č.4

Krejčovské (stříhárenské) svorky

svorka malá - svorka velká - ceník

Ozdobné kování, panty, závěsy, petlice.

panty, petlice, ozdobné panty, kované zástrče

   

Krumsín a okolí

Krumsín - Drahany

Petanque

Petanque v Krumsíně